Pirts

Istabas

Velonoma

Dāvanu kartes

Pirtnieki

Vilnis Lejnieks

Vilnis Lejnieks

Pirtnieks

Pirtniecības meistars, garīgais dziednieks, bijis SIA "Pirts skola" direktors, šobrīd - mācību kursu "Pirts kā māksla" vadītājs. Veic dažādu psihoemocionālu situāciju risināšanu caur pirts procedūrām fiziskā un garīgā līmenī.

Piedāvā relaksējošās, dziednieciskās un tematiskās pirtsdienas. Piedāvā izbaudīt arī pirts rituālus - dzimšanas dienas pirts, saulgriežu pirts, pirtīžas.

Ivita Pičukane

Ivita Pičukane

Pirtniece

Pirts meistare, veselības aprūpes speciāliste, Mg. pedagoģijā, lektore LU Medicīnas fakultātē, SPA skolā un Pirts skolā. Mācību kursu "Pirts kā māksla" vadītāja. Sirdscilvēks, kas savu darbu saista ar klasisko medicīnu, ar jaundzimušo pataloģiju, ar pieaugušo neiroloģiju.

Tagad - diagnostikas centra vecākā māsa. Savā darbībā balstās uz cilvēku un notikumu vienotu veselumu, aptverot ķermeni, garu un dvēseli. Prieku gūst savstarpējā apmaiņas procesā, daloties ar zināšanām un prasmēm. Ļoti patīk dziednieciskie pirts rituāli un ķermeņa skaistumkopšanas procedūras.

Nauris Mālnieks

Nauris Mālnieks

Pirtnieks

Patīk radoši pieiet pirts procedūrām, kur katra pirts kūre ir kā īpaša jaunu sajūtu un emociju upe. Vai tā būs mierīga, relaksējoša, vai enerģētiski uzlādējoša - izbaudi un saņem sev vispiemērotāko.

Sertificēts pirtnieks, veselīga un sportiska dzīves veida piekritējs, ar radošu pieeju pirts procedūrām. Piedāvā individuālās pirts kūres, kā arī īpašos pirts rituālus jubilāriem, jaunlaulātajiem, ģimenes pāriem un draugiem. Vada aizraujošas vecmeitu un vecpuišu pirtsdienas. Veselības treneris ģimenei, kas pirts darbā iekļauj ārstnieciskās un klasiskās masāžas elementus. Veselības un labsajūtas procedūrās pielieto dažādus dabas materiālus, ritma rīkus un skaistumlietas, kas veicina sajūtu un emociju plūdumu, vieš rāmumu un relaksē vai mundrina un uzlādē.

Nauris saka: Izbaudi pirts burvību caur skaņām, smaržām, pirtsslotiņu pieskārieniem un atklāj sevi no jauna.

Daņils Beļajevs

Daņils Beļajevs

Pirtnieks

Ārsts pēc pamatizglītības, sertificēts pirtnieks, Bowen tehnikas speciālists. Daņils pirts kūres laikā palīdz atbrīvoties no ikdienā uzkrātā noguruma, nemiera un sāpēm, caur pieskārienu dāvinot mieru un mīlestību.

Daņils par sevi: dzīvoju un priecājos par to, kas dots! Katru dienu mainos pats un mainu vidi, kurā darbojos. Patīk strādāt ar cilvēkiem. Daru to ar pilnu atdevi un lielu prieku. Savā pirts praksē palīdzu klientiem ar savu roku enerģiju un dalos ar pieredzi. Katra pirts kūre ir kā piedzīvojums, kuras laikā es palīdzu klientiem sajust savu īsto ES stāvokli. Katru pirtsmīli sagaidu ar individuālu pieeju un dziļu iejūtību, runājot ar ķermeni caur pieskārienu. Mierīgi… klusi… droši… uzticami...
Inese Mālniece

Inese Mālniece

Pirtniece un masiere

Pirtniece, masiere, dziedniece, Ķīnas tradicionālās medicīnas, domformu un "bowtech" terapeite, vingrošanas, cigun un jogas trenere, mūziķe.

Mīlestībā un cieņā pret ķermeni ar plašām un vispusīgām zināšanām par ķermeņa un gara veselumu. Pirts rituālā izmanto zināšanas, kas apgūtas dažādās praksēs visā pasaulē (Ķīna, Indija, Tibeta), savienojumā ar Latvijas augu spēku, enerģiju un skaņas harmoniju.

Inese saka: Jūtot cilvēka individuālās emocionālās un fiziskās vajadzības, palīdzu atmodināt organisma dabiskos atveseļošanās procesus, sakārtot ķermeņa enerģētiku un atgūt iekšējo līdzsvaru, spēju ļauties un izbaudīt dzīves plūdumu. Katrs pirts rituāls ir kā neatkārtojams piedzīvojums, kurā ritma, smaržas, garšas un pieskāriena spēks savienojas lai modinātu visas maņas, sniegtu baudu, prieku un dziļu dzīvības apziņu. Auksts ar karstu, salds ar rūgtu, lēns ar strauju. Maigi, plūstoši, viegli, pacilājoši, netverami, iedvesmojoši, mainīgi, priecīgi, vienkārši ļoti, ļoti labi – tāda ir mana pirts diena. Baudīsim kopā!

Uldis Zīle

Uldis Zīle

Pirtnieks

Ar lielu mīlestību, neizsakāmu rūpību un klusu pietāti Uldis palutinās Jūs ar vasaras smaržu, ziemas nojausmu un vēja čukstiem lapu un skuju koku slotiņās, ar augiem, kas attīrīs un spēcinās Jūsu miesu un garu.

Pirts ir Ulda sirds lieta. Vieta, ko Uldis raksta ar lielo burtu. Ar lielu mīlestību, neizsakāmu rūpību un klusu pietāti Uldis palutinās Jūs ar vasaras smaržu, ziemas nojausmu un vēja čukstiem lapu un skuju koku slotiņās, ar augiem, kas attīrīs un spēcinās Jūsu miesu un garu. Ar ūdens veldzējošo un Latvijas dabas dziedinošo spēku, ar liegu skaņu ritmu ievibrēs Jūs jaunam darba cēlienam! Lai top!
Uldis saka tā: Daru, ko mīlu, mīlu, ko daru! Pilnīga uzticēšanās un paļāvība ļaus izbaudīt visu labo sajūtu gammu, ko sniedz pirts burvība! Ļaujies! Paļaujies! Notici! Izbaudi! Priecājies! Un Tev taps...
Laila Sējāne

Laila Sējāne

Pirtniece, masiere un SPA speciāliste

Man ir svarīgi, lai katrs, kas pie manis atnācis uz pirtiņu, izbauda pirts dvēseles siltumu, dāsnumu un bagātību caur sajūtām, ko sniedz pirts gars un slotiņu pieskāriens. Aizejot pirtsmīlis jūtas tīrs dvēselē un garā, spēka pilns, mīlestībā pret sevi, pasauli un pirtiņu.

Pirms ieeju pirtī, esmu gluži parasts cilvēks, bet, tiklīdz manās rokās iegulst pirts slotiņa, kļūstu par daļu no Dievišķā radīšanas brīnuma. Saņemot spēju atbrīvot pirtsmīli no ikdienā uzkrātā sūruma, grūtuma, dusmām, naida un aizvainojuma. Pirts piedzīvojums atbrīvo dvēseli no neciešamām sāpēm un piepilda to ar mīlestību, gaismu un prieku. Prieku dzīvot, darboties, radīt. Palīdzu atmodināt cilvēka ticību sev un saviem spēkiem. Tā ir liela laime – pēc pirts rituāla redzēt mirdzam pirtsmīļa acis, kas izstaro mieru, gaismu un mīlestību.

Armands Virsis

Armands Virsis

Pirtnieks un masieris

Mani raksturo mīlestība un rūpes par klientu, smaids, viegla, gaisīga enerģija un īpašo slotu burvība.

Sertificēts pirtnieks – Pirts skolas, Gaismas skolas (praktiskā enerģētiskā pirtniecība) un Lielvārdes pirts ūdens skolas pārstāvis (enerģētika, ergonomika un īpašā slotu siešanas tehnika). Masieris – ārstnieciskā, refleksoloģiskā, reiki, antimigrēnas, medus, sporta un relaksējošā ēterisko eļļu (Cade eļļas) masāža, dūņu aplikācijas.

Pirts ir svētvieta, kur katrs meklē un atrod sev svarīgāko - mieru, siltumu, viļņojumu, labsajūtas baudījumu, relaksāciju vai uzmundrinājumu, svaigumu, Mīlestības enerģiju un Dzīvības spēku.

Katrs pirts rituāls manās rokās ir unikāls process, kas cilvēkam sniedz tās sajūtas un to vēlmju pildījumu, kas vajadzīgs šajā dienā un mirklī, lai sasniegtu sevis piepildījumu un realizāciju.

Arvils Andersons

Arvils Andersons

Pirtnieks un masieris

Speciālists ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi, kas veidojusies, trīs ikdienas nodarbēm – masiera darbam, praksei pirtī un sportiskam dzīvesveidam – radot padziļinātu interesi par cilvēka ķermeni.

Pirts rituālu uztveru kā fiziskā un garīgā ķermeņa dziedināšanas aktu, kur, atbrīvojot fizisko ķermeni, garīgais var sastapties ar savu iekšējo – dvēseles spēku. Es esmu šī ceļa pavadonis – izturīgs, mierīgs, spējīgs klausīties un izprast cilvēka dabu. Šajā savienībā gadsimtiem ilgi dzīvo pirts tradīciju spēks, kas ļauj cilvēkam piedzimt no jauna.

Esmu sertificēts speciālists, ikdienā praktizēju klasisko un ārstniecisko masāžu, kā arī vibroakustisko masāžu ar skanošo Tibetas trauku un klūdziņām.

Rezervācija
*/ ?>