Ритуал здоровья

Комнаты

прокат вело

Подарочные карты

Jaunumi

Projekti 2023.gadā

2023-12-05

Ziedlejās iepriekš īstenots projekts 19-04-AL32-A019.2101-000005 – kas ietvēra Stikla istabas būvniecību, padarot to pieejamu arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem un ģimenēm ar maziem bērniem.

2023.gada nogalē realizēts projekts 22-04-AL32-A019.2201-000002 – "Vietējās dabas teritorijas Ziedleju klintis sakārtošana un pieejamības nodrošināšana", nodrošinot vietējā dabas potenciāla ilgtspējīga izmantošanu, veicinot vietas potenciālu tūrisma infrastruktūras izveidē un vides pieejamības kvalitāti.

2023.gadā sākts realizēt projektu 22-04-A00643-000014, kas ietver divu jaunu Stikla istabu būvniecību Ziedlejās, teritorijas labiekārtošanu un padarīšanu ērtāku pieejamību Ziedleju viesiem – gan ģimenēm ar bērniem, gan cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Projekti tiek īstenoti ar Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansējumu, piedaloties vietējai rīcības grupai BDR "Lauku attīstības Partnerība".

Eiropas Komisijas tīmekļa vietne par ELFLA http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Vietējās dabas teritorijas Ziedleju klintis sakārtošana un pieejamības nodrošināšana

2023-10-11

Ziedlejās realizēts projekts Nr. 2022/AL32/10/A019.22.01/5 "Vietējās dabas teritorijas Ziedleju klintis sakārtošana un pieejamības nodrošināšana".

Šī projekta mērķis ir vietējā dabas potenciāla ilgtspējīga izmantošana un attīstība, veicinot vietas potenciālu un pievilcību, kvalitāti un sasniedzamību, kā arī:

1. Teritorijas labiekārtošana ap dabas objektu Ziedleju klintis, izveidojot Ziedleju meža takas ar tiltiņiem, kāpnēm, laipām, navigācijas un informatīvajām norādēm, tādejādi veicinot vides pieejamību un pievilcību;
2. Laipu un grants segumu izbūve, nodrošinot daļēju teritorijas pieejamību cilvēkiem ar kustību traucējumiem;
3. Ilgtspējīgu un vidi saudzējošu būvniecības un teritorijas apsaimniekošanas metožu izmantošana teritorijas labiekārtošanā un uzturēšanā.

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansējumu, piedaloties vietējai rīcības grupai BDR "Lauku attīstības Partnerība".

Izveidotā infrastruktūra sniedz ieguldījumu LAP darbības teritorijas vietējo vajadzību risināšanā - vajadzība pēc labiekārtotas vides (sakārtota publiskā teritorijā meža dabas takās pie dabas objekta Ziedleju klintis), vajadzība pārvietoties (gan bērniem, gan jauniešiem, gan cilvēkiem ar kustību traucējumiem, gan velo braucējiem), vajadzība pēc informācijas pieejamības (norādes, informatīvās plāksnes, lai objektu varētu atrast, kā arī izzināt vietējo teritoriju), kā arī vajadzība pēc saturīgas un aktīvas brīvā laika pavadīšanas iespējas ejot ar kājām, nūjojot vai braucot ar velosipēdu.

Eiropas Komisijas tīmekļa vietne par ELFLA

http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Ziedlejās plānots sākt realizēt projektu "Vietējās dabas teritorijas Ziedleju klintis sakārtošana un pieejamības nodrošināšana"

2023-03-03

Ziedlejās plānots sākt realizēt projektu Nr. 2022/AL32/10/A019.22.01/5 "Vietējās dabas teritorijas Ziedleju klintis sakārtošana un pieejamības nodrošināšana".

Šī projekta mērķis ir vietējā dabas potenciāla ilgtspējīga izmantošana un attīstība, veicinot vietas potenciālu un pievilcību, kvalitāti un sasniedzamību, kā arī:

  1. Plānota teritorijas labiekārtošana ap dabas objektu Ziedleju klintis, izveidojot Ziedleju meža takas ar tiltiņiem, kāpnēm, laipām, navigācijas un informatīvajām norādēm, tādejādi veicinot vides pieejamību un pievilcību;
  2. Plānota grants segumu izbūve, nodrošinot daļēju teritorijas pieejamību cilvēkiem ar kustību traucējumiem;
  3. Ilgtspējīgu un vidi saudzējošu būvniecības un teritorijas apsaimniekošanas metožu izmantošana teritorijas labiekārtošanā un uzturēšanā.

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansējumu, piedaloties vietējai rīcības grupai BDR "Lauku attīstības Partnerība".

Stikla istaba Ziedlejās nodota ekspluatācijā

2021-03-24

Ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu Krimuldas novada Ziedlejās pabeigta un ekspluatācijā nodota brīvdienu māja – Stikla istaba. Projekts Nr. 2019/AL32/5/A019.21.01/2 “SIA "Ziedleju stāsti" tūrisma pakalpojuma attīstība” īstenots “Leader” atbalsta programmā.

Stikla istaba veidota laikmetīgā estētikā pēc arhitektu biroja OPEN AD projekta, bet tehnisko izpildījumu nodrošināja pašmāju amatnieki un namdari. Projekts ievērojams ar īpaši veidotām plašajām stikla plāksnēm fasādei un jumtam. Tāpat ierīkots netradicionāls, no grīdas līmeņa paceļams galds un sienas skapī uzceļama gulta.

Stikla istaba īpaši paredzēta atpūtai ģimenes lokā (bērniem paredzēts apdzīvojams mini mansards otrajā stāvā), kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – ēka aprīkota ar ērtu uzbrauktuvi un īpaši pielāgotu vannas istabas aprīkojumu.

Stikla istabas projekts “SIA "Ziedleju stāsti" tūrisma pakalpojuma attīstība” Ziedlejās tuvojas noslēgumam

2021-02-03

Stikla istabas būvniecība, ko veicam sadarbībā ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu, Ziedlejās tuvojas nobeigumam. Projektā Nr. 2019/AL32/5/A019.21.01/2 “SIA "Ziedleju stāsti" tūrisma pakalpojuma attīstība” šobrīd ir pabeigta mājas karkasa būvniecība un apšūšana ar estētiskajām kortena plāksnēm, notiek iekšdarbi un tiek pabeigta stiklotā ēkas daļa, kurā uzstādītas īpašas tehnoloģijas rūdītā stikla paketes. Ir labiekārtota teritorija ap būvi un veikta piekļūšanas celiņa/uzbrauktuves izbūve. Strādājam, lai Ziedlejas būtu vēl draudzīgākas un pieejamākas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām!

SIA “ZIEDLEJU STĀSTI” VEIKSMĪGI TURPINA PROJEKTA "TŪRISMA PAKALPOJUMA ATTĪSTĪBA” ĪSTENOŠANU

2020-11-03

Ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu Ziedlejās turpinām īstenot projektu Nr. 2019/AL32/5/A019.21.01/2 “SIA "Ziedleju stāsti" tūrisma pakalpojuma attīstība”. Šobrīd ir pabeigta pamata plātnes betonēšana un sākts mūrēt nesošas konstrukcijas sienas. Tiek labiekārtota teritorija ap būvi un veikta piekļūšanas celiņa/uzbrauktuves izbūve. Strādājam, lai Ziedlejas būtu vēl draudzīgākas un pieejamākas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām!

Turpinām īstenot projektu “SIA "Ziedleju stāsti" tūrisma pakalpojuma attīstība”

2020-07-29

Ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu Ziedlejās turpinām īstenot projektu Nr. 2019/AL32/5/A019.21.01/2 “SIA "Ziedleju stāsti" tūrisma pakalpojuma attīstība”. Šobrīd ir izstrādāts būvprojekts, veikta cenu aptauja un noteikts būvdarbu veicējs. Strādājam, lai Ziedlejas būtu vēl draudzīgākas un pieejamākas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām!

SIA “Ziedleju Stāsti” veiksmīgi turpina projekta "Tūrisma pakalpojuma attīstība” īstenošanu

2020-05-13

SIA “Ziedleju Stāsti” veiksmīgi turpina projekta Nr. 2019/AL32/5/A019.21.01/2 “SIA "Ziedleju Stāsti"
tūrisma pakalpojuma attīstība” īstenošanu. Viesu namiņa “slitumnīcas” būvprojekts ir izstrādāts un
iesniegts būvvaldē un tiek organizēta cenu aptauja, lai noteiktu būvdarbu veicēju.

Ziedlejas turpina darboties arī šajā izaicinošajā laikā

2020-03-24

Ir patiess prieks par tiem viesiem, kuri iemainījuši savu izpalikušo ceļojumu ar spēcinošu pirts kūri Ziedlejās.

Lai rūpētos par mūsu kopējo labsajūtu un veselību šajā izaicinošajā laikā, esam veikuši dažas izmaiņas arī Ziedleju pirts darbībā:
- Izmantojam profesionālo tvaika tīrītāju, kas dezinficē virsmas 120 grādu temperatūrā.
- Pēc pirts kūrēm virsmas apstrādājam ar profesionāliem saunas kopšanas un dezinfekcijas līdzekļiem.
- Pirtsmīļiem tiek piedāvāti atsevišķi drēbju maisi un somas āra drēbju glabāšanai pirts kūres laikā.
- Procedūru sākumā veicam uzsildīšanos lielākā karstumā.
- Pirts slotas tiek lietotas tikai vienu reizi, bet pēc tam tiek utilizētas.
- Aicinām aizpildīt apliecinājumu, ka pirtsmīlis pēdējo 14 dienu laikā nav bijis vīrusa skartajās teritorijās ārvalstīs, kā arī nav akūtas elpošanas ceļu infekcijas pazīmes, nav klepus un sāpes rīkles galā un nav paaugstināta temperatūra.
- Ziedleju pirtī strādā vairāki medicīnas nozares profesionāļi, līdz ar to sekojam līdzi jaunākajai informācijai un rekomendācijām.
- Atrodamies 5 kilometrus no tuvākās apdzīvotās vietas Gaujas Nacionālajā parkā, tādēļ mums ir tā privilēģija telpas nepārtraukti vēdināt un piepildīt ar tīru un svaigu pavasara gaisu.

Ziedlejās sāk realizēt projektu “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai”

2020-01-20

SIA “Ziedleju Stāsti” ir uzsākusi ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” līdzfinansēto projekta Nr. 2019/AL32/5/A019.21.01/2 “SIA "Ziedleju Stāsti" tūrisma pakalpojuma attīstība” īstenošanu.

Projekta mērķis ir radīt augstas kvalitātes, unikālu tūrisma pakalpojumu vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem, ilgtspējīgi izmantojot vietējos resursus un stiprinot teritorijas potenciālu.

Projekta specifiskie mērķi:

  1. ieviest jaunu tūrisma pakalpojumu reģionā – unikāla dizaina viesu namiņus “siltumnīcas”;
  2. pielāgot un padarīt pieejamus pakalpojumus mazāk aizsargātām cilvēku grupām gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem, kas ir cilvēki ar īpašām vajadzībām (kustību traucējumiem);
  3. attīstīt ar brīvo laiku un veselības uzlabošanu saistītus pakalpojums – pirts rituāli, masāžu kūres, dabas miers un klusums, zvaigžņu vērošana;
  4. sadarbības veidošana ar vietējiem uzņēmējiem un tūrisma objektiem, lai sniegtu kopīgu reģiona tūrisma piedāvājumu.

Projekta ietvaros ir plānotas šādas aktivitātes:

  1. Viena jauna dizaina viesu namiņa “siltumnīcas” būvniecība, to aprīkojot un pielāgojot viesiem ar kustību traucējumiem;
  2. Ratiņkrēsla iegāde, lai nodrošinātu viesu brīvu un komfortablu pārvietošanos projekta īstenošanas vietā;
  3. Masāžas galda iegāde, lai veicinātu ar veselības uzlabošanu saistītu pakalpojumu pieejamību arī viesiem ar kustību traucējumiem.

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Sulu kūre pirtī - pavasara pirts meistarklase ar Līgu Reiteri

2019-03-10

Līga Reitere piedāvā meistarklasi Ziedlejās dalībniekiem ar padziļinātu interesi pirts zinībās.

13. aprīlī 12:00 un 17:00

Sulu kūre pirtī.
Līdzi 2 slotas, kārklu mizas, ievu mizas, eļļa, medus un sulas gan svaigas, gan saldētas, gan raudzētas, gan tvaicētas.

6 dalībnieki grupā
Cena 40 eur

Pieteikšanās: info@ziedlejas.lv vai 26105993

PIRTS UN SNIEGS - Meistarklase pie Līgas Reiteres

2019-01-04

PIRTS UN SNIEGS

Meistarklase Līgas Reiteres vadībā
Pieejami laiki 26. janvārī plkst 12:00 un 17:00

Līdzi 2 slotiņas un dvielis

6 dalībnieki grupā
Cena 40 eur (ar PVN)

Ziedleju pirtī
http://ziedlejas.lv/lv/pirts

Pieteikšanās: info@ziedlejas.lv vai 26105993

Piedāvājam dāvanu kartes dabas baudai Ziedlejās

2018-12-18

Iespējams siltākā dāvana svētkos būtiskajiem sev līdzās.

No Ziedlejām. Dāvanu kartes sākot no 100 eur.

info@ziedlejas.lv vai 26105993

Dāvanu kartes pieejamas arī elektroniskā veidolā.

Izbaudi pirts dienu ar masieri!

2018-12-18

Piedāvājam atjaunojošu un atslābinošu masāžas kūri kopā ar nesteidzīgu atpūtu pirtī.

Cena sākot no 100 eur.

info@ziedlejas.lv vai 26105993

Cannondale velosipēdu noma Ziedlejās

2018-09-20

Kad lapas iegūst siltākus toņus, ir vērts izbaudīt lieliskos skatus Siguldas apkaimē. Esam pārliecināti, ka aizraujošāka dabas baudīšana izdosies tieši uz velosipēda.

Piedāvājam iznomāt ērtos, uzticamos un kvalitātes ziņā leģendāros @Cannondale divriteņus - sadarbībā ar Cannondale oficiālajiem pārstāvjiem @Xsports.

Gaidīsim gan nesteidzīgas atpūtas kārotājus ģimenes lokā, gan asu izjūtu baudītājus Siguldas takās!Sīkāka informācija:

http://ziedlejas.lv/lv/velosipedu-noma

vai 26105993 un info@ziedlejas.lv

 

Ziedu meistarklase pie Līgas Reiteres

2018-08-10

 

Līga Reitere piedāvā meistarklasi Ziedlejās dalībniekiem ar padziļinātu interesi pirts zinībās.

Meistarklases programma:
ZIEDU KŪRE PIRTĪ (ziedu lāvas, ziedu slotas, ziedu vannas, ziedu skrubji, ziedu maskas, ziedu tējas un ziedu vārdi pirtī).

6 dalībnieki grupā

25. augustā 17:00
26. augustā 12:00


Ziedleju pirtī
http://ziedlejas.lv/

Pieteikšanās: info@ziedlejas.lv vai 26105993

Saulstāvju pirts Ziedlejās - Vilnis un Ivita

2018-06-18

<div class="embed-responsive embed-responsive-16by9"><iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/9IEWTXxyEyw?rel=0&amp;controls=0" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe></div>

 

Gada garāko dienu savādi spēcinošais un pilnbriedā uzlādētās dabas laiks - Saulstāvji. Īpaša pirts ar īpašiem meistariem - Vilni Lejnieku un Ivitu Pičukani.

Pirts kūre Ziedlejās ar Vilni un Ivitu

2018-03-26

Izdarītās izvēles mani vada cauri dienai,

tāpēc der atcerēties,

ka saņemam to, ko dodam.

Un pirts ir iespēja dot sev.

 

Manī mīt miers, esmu to atradis,

un caur rituālu palīdzu to rast citiem,

izrauties no ikdienas rūpēm,

mācīties dzīvot šeit un tagad

- to sajust ir dāvana,

un pirtī palīdzu to ieraudzīt citiem.

 

Es esmu tas, ko es izvēlos!

(Vilnis Lejnieks un Ivita Pičukane)

Meistarklašu cikls “Dabas bauda un pirts kā māksla”

2018-02-20

“Četri” kā simbolisks skaitlis ir cieši saistīts ar ļoti senām zināšanām par

četriem Pasaules pamatelementiem – Zemi, Ūdeni, Gaisu un Uguni.

Lai kur mēs arī atrastos, vienmēr un visur četrvienība atspoguļojas arī mūsu tiešajā pieredzē

kā 4 debespuses, kā 4 gadalaiki, kā 4 cilvēka mūža posmi, kā 4 diennakts laiki,

kā 4 Mēness cikla fāzes.

/V.Celms, 2007/

Ziedleju pirts meistari Vilnis Lejnieks un Ivita Pičukane ielūdz uz meistarklasēm trešdienās no plkst.18.00 – 22.00.

Pirmais meistarklašu cikls sastāv no četrām nodarbībām:

07.03.2018. - 4 S (Saule) – sildīšana, skrubis, skaņa, pirts slotu daudzveidība

21.03.2018. - 4 P (Pērkons) – pēriens, pašpēriens, prakse pirtī, psiholoģiskie aspekti

18.04.2018. - 4 M (Māra) – meistarklase skaistumam un veselībai, maskas, medus, masāža pirtī

02.05.2018. - 4 R (Rasa)– ritms, rūdīšana, rituāls, radoša pieeja pirts procedūrām

Grupā seši dalībnieki.

Mācību laiks četras stundas.

Dalības maksa 35 eur no cilvēka.

Pieteikšanās: +37126352669 (Vilnis); +37129177185 (Ivita)

Video stāsts par Nauri Mālnieku un viņa īpašo pirts kūri

2018-02-16

Резервация
*/ ?>