Ziedleju pirts

Pirts (Latvian nature spa and sauna tradition) for us, northern countries, is very special. It is not only swishing of brooms, made from local plants. In Latvian tradition pirts is source of energy, purification and sacral power. It is sacred place on its own. The ritual, which contains from consecutive and thoughtful actions, is intended to bring cleanness to body and spirit.We have constructed distinctive pirts – our nature spa and bathing house – going together with actual tendencies in contemporary architecture. So important, as to build and design very place, is to find exceptionally talented, creatively driven and recognized masters – and that is why our greatest pride is our nature spa masters.

We offer sauna rituals and events in the Glass sauna created in a contemporary design and in the Smoke sauna of the old spruce tree.

Rituālo pirts kūri vada meistars – katrs pirtsmīlis apmēram 4 stundas saņem meistara uzmanību un rūpīgu lutināšanu no sagaidīšanas līdz pavadīšanai. Ietilpst sildīšana, augu kompreses, augu skrubis, lielā pēršana, peldināšana dīķī, masāža ar ārstniecisko eļļu un medu, ievibrēšana ar skaņu, tējas un neliels cienasts.

Vilnis Lejnieks

Vilnis Lejnieks

Nature spa master

Pirtniecības meistars, garīgais dziednieks, SIA "Pirts skola" direktors. Profesionālā pieredze darbā pirtī - 11gadi. Veic dažādu psihoemocionālu situāciju risināšanu caur pirts procedūrām fiziskā un garīgā līmenī.

... vairāk
Ivita Pičukane

Ivita Pičukane

Nature spa master

Pirts meistare veselības aprūpes speciāliste, Mg. pedagoģijā, lektore LU Medicīnas fakultātē, SPA skolā un Pirts skolā. Sirdscilvēks, kas savu darbu saista ar klasisko medicīnu, ar jaundzimušo pataloģiju, ar pieaugušo neiroloģiju.

... vairāk
Nauris Mālnieks

Nauris Mālnieks

Nature spa master

Patīk radoši pieiet pirts procedūrām, kur katra pirts kūre ir kā īpaša, jaunu sajūtu un emociju upe. Vai tā būs mierīga, relaksējoša, vai enerģētiski uzlādējoša - izbaudi un saņem sev vispiemērotāko.

... vairāk
Daņils Beļajevs

Daņils Beļajevs

Nature spa master

Sertificēts pirtnieks un ārsts darbā, mīlošs tēvs savā ģimenē. Labprāt palīdzēs daloties ar savu pieredzi, zināšanām, jušanu un roku enerģiju. Sirdscilvēks, kas iedvesmo savus pirtsmīļus rūpēties par savu veselību un ierāda kā pirtī palutināt arī pašiem sevi.

... vairāk
Inese Īle

Inese Īle

Masseuse and nature spa specialist

Pirtniece, masiere, dziedniece, ķīnas tradicionālās medicīnas, domformu un bowtech terapeite, vingrošanas, cigun un jogas trenere, mūziķe.

... vairāk
Solvita Kūna

Solvita Kūna

Ethereal oils specialist

Ēterisko eļļu meistare, kas savu ikdienu darbu saista ar Latvijas dabu un augiem. Nodarbojas ar alternatīvo medicīnu. Ievāc un apstrādā ārstniecības augus, iegūst ēteriskās eļļas un ziedūdeņus, gatavo masāžas eļļas, maskas un augu pulverus, kas pilni ar dabas spēku un skaistumu.

... vairāk
Līga Reitere

Līga Reitere

Herbal expert and nature spa master

Zāļu sieva no Ventiņiem. Pazīst savvaļas augus un māca tos pielietot sadzīvē, pārtikā, tējās un pirtī. Par sevi saka: Es esmu tas, ko es izvēlos. Es neizvēlos pilsētas akmeņus, es izvēlos savvaļas dabu.

... vairāk
Pakalpojumi Stikla un Dūmu pirtī Number of persons Price(EUR)
Nature spa ritual with one master 1 200
2 250
3 320
Great nature spa ritual (with 2 masters) 2 320
3 350
4 400
5 450
6 500
Spa day for family or group of friends with one spa master 4-6 350
Nature spa day with massage 1 200
Dziednieciskais rituāls pirtī (1 pirts meistars) 1 240
Dziednieciskais rituāls pirtī (2 pirts meistari) 1 270
2 410
The bath ritual for newborn (with 2 masters) 3 250