Ziedleju pirts

Банный ритуал для нас, северных народов, всегда был особым, фактически магическим действом для очищения не только тела, но и духа. А в руках мастеров своего дела это превращается в глубинный процесс исцеления, в котором важно все – атмосфера, ароматы натуральных масел и травяных чаев, сила латвийской природы и последовательные этапы целого сценария, который выстраивается на тонком ощущении состояния. Наши мастера помогут пробудить собственные ресурсы. И каждый раз это будет, новая, неповторимая история в гармонии с внутренним миром и природой.
В банные ритуалы на природе в Ziedlejas входит:

Līga Reitere

Līga Reitere

Zāļu sieva

Zāļu sieva no Ventiņiem. Pazīst savvaļas augus un māca tos pielietot sadzīvē, pārtikā, tējās un pirtī. Par sevi saka: Es esmu tas, ko es izvēlos. Es neizvēlos pilsētas akmeņus, es izvēlos savvaļas dabu.

... vairāk
Nauris Mālnieks

Nauris Mālnieks

Pirtnieks

Patīk radoši pieiet pirts procedūrām, kur katra pirts kūre ir kā īpaša, jaunu sajūtu un emociju upe. Vai tā būs mierīga, relaksējoša, vai enerģētiski uzlādējoša - izbaudi un saņem sev vispiemērotāko.

... vairāk
Daņils Beļajevs

Daņils Beļajevs

Pirtnieks

Sertificēts pirtnieks un ārsts darbā, mīlošs tēvs savā ģimenē. Labprāt palīdzēs daloties ar savu pieredzi, zināšanām, jušanu un roku enerģiju. Sirdscilvēks, kas iedvesmo savus pirtsmīļus rūpēties par savu veselību un ierāda kā pirtī palutināt arī pašiem sevi.

... vairāk
Vilnis Lejnieks

Vilnis Lejnieks

Pirtnieks

Pirtniecības meistars, garīgais dziednieks, SIA "Pirts skola" direktors. Profesionālā pieredze darbā pirtī - 11gadi. Veic dažādu psihoemocionālu situāciju risināšanu caur pirts procedūrām fiziskā un garīgā līmenī.

... vairāk
Ivita Pičukane

Ivita Pičukane

Pirtniece

Pirts meistare veselības aprūpes speciāliste, Mg. pedagoģijā, lektore LU Medicīnas fakultātē, SPA skolā un Pirts skolā. Sirdscilvēks, kas savu darbu saista ar klasisko medicīnu, ar jaundzimušo pataloģiju, ar pieaugušo neiroloģiju.

... vairāk
Inese Īle

Inese Īle

Masiere

Masiere, kustību terapeite, domformu terapeite, Cigun un jogas praktizētāja, pasniedzēja. Sirdscilvēks, kas turpina izzināt dziedniecību un veselības veicināšanas metodes . Masāžu, meditāciju un terapijas prasmes apgūtas zinātnes un medicīnas Institūtā "Kundawell" Pekinā. Meditācijas; jogas prakse un teorija - Indijā

... vairāk
Jānis Dvēselītis

Jānis Dvēselītis

Masieris

Enerģētiskais masieris, kurš veic masāžas ar mērķi maksimāli efektīgi palīdzēt katram cilvēkam individuāli. Jānis ir savdabīgs, interesants cilvēks, ķermeņa dziļo pamatpārzināšanu meistars no dabas, no Dieva.

... vairāk
Solvita Kūna

Solvita Kūna

Ēterisko eļļu meistare

Ēterisko eļļu meistare, kas savu ikdienu darbu saista ar Latvijas dabu un augiem. Nodarbojas ar alternatīvo medicīnu. Ievāc un apstrādā ārstniecības augus, iegūst ēteriskās eļļas un ziedūdeņus, gatavo masāžas eļļas, maskas un augu pulverus, kas pilni ar dabas spēku un skaistumu.

... vairāk
Услуги Количество человек Цена
Малый банный ритуал (1 банщик) 1 150
2 200
3 250
Большой банный ритуал (2 банщика) 2 250
3 300
4 325
5 400
6 450
Банный день в кругу друзей (1 банщик) 4-6 300
Банный день с массажистом 2 200
4 300
Массаж 1 85
2 125
     
Мероприятия >10  
Экскурсии вместе с гидом 1-10  
Велотур для групп 1-10  
Мероприятия по сплочению команды (teambuilding) >10