Līga Reitere

Zāļu sieva

Zāļu sieva no Ventiņiem. Pazīst savvaļas augus un māca tos pielietot sadzīvē, pārtikā, tējās un pirtī. Par sevi saka: Es esmu tas, ko es izvēlos. Es neizvēlos pilsētas akmeņus, es izvēlos savvaļas dabu. Man patīk sīkstums kā neiznīdējamai nezālei. Pastaigās un nodarbībās mācu izprast Savvaļas aptieku. Man patīk īstums, augi nemelo, neizliekas, tie dzīvo pa īstam. Aicinu kopā izstaigāt ziedu pļavas, uzpīt ziedu vainagus, piedzīvot ziedu kūri pirtī. Manu miesu veido tas, ko es ēdu, manu garu veido tas, ko es piedzīvoju. Baudīsim garšām bagātus salātus ar savvaļas augiem un iedvesmosim gatavot Zaļās receptes. Izzinu tradīcijas un rituālus. Aicinu iekurt uguni, dziedāt dziesmas un piedzīvot svētkus kopā.

Pakalpojumi:

  • Pasākumi - Uguns un dabas zieds rituālos. (Saulgrieži, pirtīžas, kāzas, dzimšanas dienas uc.) (interesentu grupai 15-50 dalībniekiem)
  • Pirtskūres pirtsmīļiem, pāriem un ģimenēm - Ziedu kūre pirtī ar tautasdziesmām. (sildīšana ziedu smaržās, karsēšana ar sutu, skrubēšana ar augu skrubi, muguras mazgāšana ar zāļu ūdeni, laistīšana, iepēršana ar slotām, ritmošana un vārdošana ar tautasdziesmām, rūdīšana ar aukstu ūdeni, atpūta ar zvanu skaņām, iemasēšana ar ziedu medu vai dzintaru, laistīšana ar zāļu ūdeni uc lutināšana. Noslēgumā atpūta pie ziedu un zāļu tējas.)
  • Meistarklases pie zāļu sievas par dziedniecību pirtī: Augi, ritms un tautasdziesma. (pirtsmīļu grupai 4-6 dalībniekiem)
  • Izglītojošas nodarbības. Zāļu sievas padomi. Savvaļas aptieka, Zaļās receptes, Ziedu vainagi, Rituāli. (interesentu grupai 5-25 dalībniekiem)

Cenas:

  • Mazā pirts kūre - sākot no 150 eur
  • Lielā pirts kūre - sākot no 250 eur
  • Pirtsdiena draugu grupai (4-8 cilvēki) - sākot no 300 eur

Pieteikšanās pa telefonu +371 26 105 993 vai epastu info@ziedlejas.lv

« atpakaļ