Ivita Pičukane

Pirtniece

Pirts meistare, veselības aprūpes speciāliste, Mg. pedagoģijā, lektore LU Medicīnas fakultātē, SPA skolā un Pirts skolā. Sirdscilvēks, kas savu darbu saista ar klasisko medicīnu, ar jaundzimušo pataloģiju, ar pieaugušo neiroloģiju. Tagad - diagnostikas centra vecākā māsa. Savā darbībā balstās uz cilvēku un notikumu vienotu veselumu, aptverot ķermeni, garu un dvēseli. Savu prieku gūstu savstarpējā apmaiņas procesā, daloties ar zināšanām un prasmēm. Ļoti patīk dziednieciskie pirts rituāli un ķermeņa skaistumkopšanas procedūras. Veic arī pirtīžas un nedēļnieces lutināšanu pirtī.

Pakalpojumi:

  • Pirtskūres pāriem un ģimenēm, draudzeņu grupām, arī pirtsmīļiem ar īpašām vajadzībām. (sildīšana, karsēšana, skrubēšana, iepēršana, laistīšana, lielā pēršana, rūdīšana un peldināšana dīķī, iemasēšana ar ārstniecisko eļļu vai medu.)
  • Meistarklases pie pirtnieka - mediķa par dziedniecību pirtī. Ķermeņa skaistumkopšana pirtī - srubji, maskas, kompreses, vannas. (pirtsmīļu grupai 4-6 dalībniekiem)
  • Izglītojošas nodarbības. Veselības stiprināšana pirtī un ārpus pirts. (Sirds-asinsvadu un limfātiskās sistēmas saistību un darbību pirtī. Veģetatīvās nervu sistēmas izpausmes pirtī. Kāju veselība. Varikozas vēnas un pirts. Āda – spogulis notiekošajiem procesiem ķermenī. Matu un sejas kopšanas procedūras pirtī.) (interesentu grupai 5-25 dalībniekiem)

Cenas:

  • Mazā pirts kūre - sākot no 150 eur
  • Lielā pirts kūre - sākot no 250 eur
  • Pirtsdiena draugu grupai (4-8 cilvēki) - sākot no 300 eur

Pieteikšanās pa telefonu +371 26 105 993 vai epastu info@ziedlejas.lv

« atpakaļ