Ziedleju pirts

Pirts (Latvian nature spa and sauna tradition) for us, northern countries, is very special. It is not only swishing of brooms, made from local plants. In Latvian tradition pirts is source of energy, purification and sacral power. It is sacred place on its own. The ritual, which contains from consecutive and thoughtful actions, is intended to bring cleanness to body and spirit.We have constructed distinctive pirts – our nature spa and bathing house – going together with actual tendencies in contemporary architecture. So important, as to build and design very place, is to find exceptionally talented, creatively driven and recognized masters – and that is why our greatest pride is our nature spa masters.

Līga Reitere

Līga Reitere

Zāļu sieva

Zāļu sieva no Ventiņiem. Pazīst savvaļas augus un māca tos pielietot sadzīvē, pārtikā, tējās un pirtī. Par sevi saka: Es esmu tas, ko es izvēlos. Es neizvēlos pilsētas akmeņus, es izvēlos savvaļas dabu.

... vairāk
Nauris Mālnieks

Nauris Mālnieks

Pirtnieks

Patīk radoši pieiet pirts procedūrām, kur katra pirts kūre ir kā īpaša, jaunu sajūtu un emociju upe. Vai tā būs mierīga, relaksējoša, vai enerģētiski uzlādējoša - izbaudi un saņem sev vispiemērotāko.

... vairāk
Daņils Beļajevs

Daņils Beļajevs

Pirtnieks

Sertificēts pirtnieks un ārsts darbā, mīlošs tēvs savā ģimenē. Labprāt palīdzēs daloties ar savu pieredzi, zināšanām, jušanu un roku enerģiju. Sirdscilvēks, kas iedvesmo savus pirtsmīļus rūpēties par savu veselību un ierāda kā pirtī palutināt arī pašiem sevi.

... vairāk
Vilnis Lejnieks

Vilnis Lejnieks

Pirtnieks

Pirtniecības meistars, garīgais dziednieks, SIA "Pirts skola" direktors. Profesionālā pieredze darbā pirtī - 11gadi. Veic dažādu psihoemocionālu situāciju risināšanu caur pirts procedūrām fiziskā un garīgā līmenī.

... vairāk
Ivita Pičukane

Ivita Pičukane

Pirtniece

Pirts meistare veselības aprūpes speciāliste, Mg. pedagoģijā, lektore LU Medicīnas fakultātē, SPA skolā un Pirts skolā. Sirdscilvēks, kas savu darbu saista ar klasisko medicīnu, ar jaundzimušo pataloģiju, ar pieaugušo neiroloģiju.

... vairāk
Inese Īle

Inese Īle

Masiere

Masiere, kustību terapeite, domformu terapeite, Cigun un jogas praktizētāja, pasniedzēja. Sirdscilvēks, kas turpina izzināt dziedniecību un veselības veicināšanas metodes . Masāžu, meditāciju un terapijas prasmes apgūtas zinātnes un medicīnas Institūtā "Kundawell" Pekinā. Meditācijas; jogas prakse un teorija - Indijā

... vairāk
Jānis Dvēselītis

Jānis Dvēselītis

Masieris

Enerģētiskais masieris, kurš veic masāžas ar mērķi maksimāli efektīgi palīdzēt katram cilvēkam individuāli. Jānis ir savdabīgs, interesants cilvēks, ķermeņa dziļo pamatpārzināšanu meistars no dabas, no Dieva.

... vairāk
Solvita Kūna

Solvita Kūna

Ēterisko eļļu meistare

Ēterisko eļļu meistare, kas savu ikdienu darbu saista ar Latvijas dabu un augiem. Nodarbojas ar alternatīvo medicīnu. Ievāc un apstrādā ārstniecības augus, iegūst ēteriskās eļļas un ziedūdeņus, gatavo masāžas eļļas, maskas un augu pulverus, kas pilni ar dabas spēku un skaistumu.

... vairāk
We offer Number of persons Price
Nature spa ritual with one master 1 150
2 200
3 250
Great nature spa ritual (with 2 masters) 2 250
3 300
4 325
5 400
6 450
Spa day for family or group of friends with one spa master 4-6 300
Nature spa day with massage 2 200
4 300
Massage only 1 85
2 125
     
Events >10  
Hiking tours with a guide 1-10  
Mountain biking (with or without guide) 1-10  
Teambuilding events for collectives >10